Jerzy Jachnik

Witam wszystkich. To koniec mojej walki z bezprawiem prokuratorów i sędziów.
Dziękuję wszystkim za dotychczasowe wsparcie i wieloletnią współpracę ze Stowarzyszeniem Przeciw Bezprawiu w Bielsku-Białej.
Walczę z bezprawiem prokuratorów i sądów od 2000 r. – a więc 14 lat. Zawsze wspierało mnie merytorycznie i czynnie Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu. To jemu zawdzięczam, że banda prokuratorów, która za wszelką cenę chciała mnie skazać – PRZEGRAŁA.
Dzisiaj otrzymałem wpis Michała Otręby radnego z Lesznowoli o treści:
” i ty jesteś przeciw bezprawiu??? żenada!!! ”
No cóż nie mam już siły na walkę z dupkami – autorami takich wpisów. Mogę walczyć i tracić zdrowie na walkę z prokuratorami i sędziami ale nie będę tracił czasu na walkę z pseudopokrzywdzonymi dupkami -lewakami.
( https://www.facebook.com/groups/niepokonani/?fref=ts)
Myślałem przez te wszystkie lata że damy radę RAZEM się temu przeciwstawić. Niestety.
Walka z bezprawiem funkcjonariuszy publicznych jest torpedowana przez MISI w stylu autorów tego wpisu. Miałem nadzieję, że walkę tą wygramy bo pokrzywdzonych w Polsce są setki tysięcy. Szansą był także RS Niepokonani2012, który został przejęty przez Towarzystwo Wzajemnej Adoracji TERAZ K……….. MY Niepokonani2014. Niestety.
W tej sytuacji nie widzę dalszego sensu jej kontynuowania. Pokrzywdzeni zamiast walczyć wspólnie po prostu walczą między sobą. W tym roku kończę 65 lat, moja mama przepłaciła to życiem – żyjąc od lat moimi problemami. Zawsze czekała w oknie – czy wrócę, a podróżowałem i byłem obecny na rozprawach w całej Polsce.
Niestety poza klawiaturą komputera pokrzywdzeni walczący z bezprawiem nie uwidaczniali się czynnie i rzadko nas czynnie na protestach wspierali.
Do końca roku będę prowadził nadal Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu a potem PAS – emerytura. Wszystkim walczącym z bezprawiem życzę w końcu sukcesu.
Dziękuję wszystkim za współpracę.
Jerzy JachnikJerzy Jachnik