Alternatywa dla ruchu KUTASIA – Podlaski Sejmik Antysystemowy Oburzonych

W sobotę, 25 czerwca odbył się nad Jeziorem Rajgrodzkim Podlaski Sejmik Antysystemowy Oburzonych.
 
Relacja filmowa tutaj:
Najpierw w strefie kibica, w ośrodku wypoczynkowym Energetyk w pięknych lasach nad Jeziorem Rajgrodzkim (niedaleko Augustowa) Oburzeni obejrzeli wspólnie zwycięski dla nas mecz Polska – Szwajcaria, następnie wzięli udział w koncercie miejscowego zespołu pod wodzą b. burmistrza pobliskiego Grajewa (także Oburzonego) Adama Kiełczewskiego.
 
W czasie spotkania Oburzeni zastanawiali się, jak w najbardziej efektywny sposób formować nowe ugrupowanie, które mogłoby być alternatywą dla ruchu Kukiza-Pitasia (czyli KUTASIA, jak już powszechnie nazywa się formację tych dwóch osób). Zebranie kontynuowano następnie nieformalnie przy ognisku. Na drugi dzień można było popłynąć łodzią żaglową, na której kapitanem był Adam Kiełczewski.
 
Następny sejmik Oburzonych odbędzie się w tę niedzielę, 3 lipca 2016, o godz. 16:oo, we Wrocławiu, w siedzibie NOT, ul. Piłsudskiego 74. Zapraszamy!
 
Film z czerwcowych spotkań autorskich dra Marka Ciesielczyka w San Francisco, Los Angeles, Phoenix, Bostonie, New Britain i Toronto – tutaj:
Wrocław, 3 lipca