Brońmy się przed bezprawiem ludzi władzy!

Bezprawie ludzi władzy to jakaś plaga, codziennie ktoś z Polski dzwoni do stowarzyszenia OBURZENI z prośbą o pomoc. Ludzie są przekonani że stowarzyszenie ma kancelarie prawna i cały tabun pracowników, dlatego często się rozczarowują kiedy ich informuję, że stowarzyszenie, to działalność społeczna osób które chcą się włączyć w pomoc innym Polakom.

Właśnie dostałem kolejny mail, Pani z Kalisza, która opisuje znany mi z innych maili scenariusz, czyli zmowa gangsterów, urzędników, adwokatów i sądów oraz prokuratorów. Podkreślam zmowa, ale nie koniecznie jest to gang czy grupa zorganizowana. Często jest to po prostu efekt bezmyślności i lenistwa oraz głupoty funkcjonariuszy publicznych przekonanych o swojej bezkarności.

Osobiście jestem ofiarą bezprawia Sądu Okręgowego w Warszawie, ale dzięki nagłośnieniu sprawy w internecie i wysyłaniu przez moich znajomych z fb i tzw. realu pism (maili) do sądu apelacyjnego, ten przyspieszył wydanie korzystnego dla mnie Postanowienia. Dlatego jestem przekonany, że jedyna skuteczna droga, to nagłaśnianie bezprawia i masowe domaganie się od sądów i urzędów praworządności.

Ostatnio byłem na konferencji zorganizowanej w sejmie przez pp. Sanockiego i Jachnika. To co tam usłyszałem, to swoją sprawę uznałem za drobną, ludzie tam mówili o odbieraniu im majątków wartych grube miliony. Wskazywali na fakt, że niszczenie ludzi (Polaków) ma formę zorganizowaną i często jest realizowane przez te same osoby i środowiska, które do niedawna grabiły majątek państwowy.

Dlatego postanowiłem coś z tym zrobić, aby pomóc innym. Szczególnie że proceder ten nie zanika a wręcz przeciwnie – nasila się.

Jak napisałem wyżej, mnie kiedy znalazłem się w sytuacji beznadziejnej uratowało to, że moi znajomi odpowiedzieli na moją prośbę i pisali do sądu, sprawa stała się dość głośna i sąd jak wiemy przywrócił praworządność. Dlatego zachęcam wszystkich i każdego do tworzenia takiej swoistej samoobrony poprzez organizowanie się osób pokrzywdzonych przez organa III RP oraz wszystkich innych rozumiejących ten problem. Po prostu musimy się bronić przed bezprawiem.

Dlatego, o ile chce ktoś, aby mu pomóc w przyszłości, to już dziś musi się włączyć w działania Ruchu Oburzeni na Bezprawie, wtedy wspólnie doprowadzimy sprawy do szczęśliwego finału. Oni, czyli ci gangsterzy w togach i krawatach boją się tylko jednego – nagłośnienia sprawy, boją się osób zorganizowanych wiedzących czego chcieć.

System jest prosty. Pan i Pani i każdy inny obywatel III RP przesyła swoją sprawę na adres oburzeni1@gmail.com , ja to rozsyłam do wszystkich uczestników RUCHU. Każdy nagłaśnia sprawę gdzie się da. Następnie wysyłamy przygotowany przez zainteresowanego tekst, do właściwych sądów i urzędów. Tak, jak to ja zrobiłem prosząc Was o wsparcie.
Nasz RUCH jest społeczny a więc nie zatrudnia prawników, ale współpracujemy z różnymi stowarzyszeniami i fundacjami, w tym np. z LEX NOSTRA, z p. Maciejem Lisowskim. Zasada jest jedna, każdy pokrzywdzony pomaga innym a wszyscy razem pomagamy sobie.

Zapraszam do współpracy Panią i Pana też. Każdy powinien się zadeklarować, że chce wspierać osoby i rodziny krzywdzone przez III RP i system okrągłostołowy. Czekam pod nr tel 531 825 787 lub oburzeni1@gmail.com.