Koordynatorzy okręgowi

Koordynatorzy wojewódzcy:

  • 2. woj. opolskie – Łukasz Denys – prawnik, nauczyciel akademicki,
  • 3. woj. śląskie – Elżbieta Kaczmarek-Huber – Dyrektor zarządzający spółki akcyjnej,
    Prezes stowarzyszenia Obywatelski Ruch Obrony Mieszkańców w Zabrzu, Przewodnicząca Rady Dzielnicy w Zabrzu oraz Grzegorz Pisalski – przedsiębiorca, niezależny radny Rady Miejskiej w Sosnowcu,
  • 4. woj. małopolskie – dr Marek Ciesielczyk – politolog, publicysta, b. prof. University of
    Illinois w Chicago, radny Rady Miejskiej w Tarnowie oraz Michał Łenczyński – przedsiębiorca krakowski,
  • 5. woj. podkarpackie – Krzysztof Czeluśniak – radny Rady Miejskiej w Jaśle oraz Ryszard
    Drzał – przedsiębiorca z Rzeszowa,
  • 6. woj. lubelskie – Janusz Denisiuk – b. Dyrektor Zarządu Drogowych Przejść Granicznych
    w Białej Podlaskiej i Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego,
  • 7. woj. świętokrzyskie – Bogdan Migas – Prezes stowarzyszenia Świętokrzyski Komitet
    Obrony Społecznej i Mirosław Moskwa – rolnik, działacz stowarzyszenia NIEPOKONANI,
  • 8. woj. łódzkie – Jarosław Brózda – politolog, b. Starosta Powiatu Bełchatowskiego
  • 9. woj. wielkopolskie – Antoni Odzimek – v-ce Prezes Związku Rzemiosła Polskiego,
  • 10. woj. lubuskie –Edmund Kotlarski – ekonomista, b.v-ce Starosta Powiatu Nowosolskiego,
  • 11. woj. zachodniopomorskie – Rafał Stefanowicz – publicysta, z-ca Redaktora Naczelnego
    w ScenaPolityczna.pl oraz Zbigniew Wesołowski – przedsiębiorca, wykładowca akademicki,
  • 12.woj. pomorskie – Stefan Grabski – b. v-ce Przewodniczący Rady Miejskiej w Gdańsku
    oraz Wojciech Ślepowroński – laborant, b. działacz woJOWników,
  • 13. woj. warmińsko-mazurskie – Tomasz Dudziak – politolog, informatyk, dziennikarz, redaktor naczelny tygodnika INFO-RACJE,
  • 14. woj. podlaskie – Adam Kiełczewski – przedsiębiorca, b. Burmistrz Grajewa,
  • 15. woj. mazowieckie – Antoni Gut – przedsiębiorca, b. v-ce Burmistrz Bielan oraz radny
    warszawski, Przewodniczący Rady Koordynacyjnej stowarzyszenia OBURZENI,
  • 16. woj. kujawsko-pomorskie – Agnieszka Wawrzyniak – przedsiębiorca, Prezes Krajowego
    Forum Samorządowego we Włocławku

Rada Koordynacyjna zaprasza do współpracy sympatyków stowarzyszenia OBURZENI we wszystkich 41 okręgach wyborczych do Sejmu.

 

Okręgowi koordynatorzy, członkowie, współpracownicy i sympatycy stowarzyszenia OBURZENI – (w 41 okręgach wyborczych do Sejmu, obejmujących wymienione niżej powiaty). Prosimy o  zgłoszenia  koordynatorów – w różnych powiatach danego okręgu wyborczego.  Członkowie stowarzyszenia w danym okręgu wybiorą spośród siebie jednego formalnego koordynatora okręgowego, reprezentującego dany okręg w Zebraniu Koordynatorów Okręgowych – tj. najistotniejszym organie stowarzyszenia (po Walnym Zebraniu członków / delegatów). Członkowie stowarzyszenia w danym powiecie wybiorą koordynatorów powiatowych w każdym z 380 powiatów oraz delegatów na Walne Zebranie stowarzyszenia.

Aktualnie istniejące struktury to:

1. Legnica – powiaty: bolesławiecki, głogowski, jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, legnicki, lubański, lubiński, lwówecki, polkowicki, zgorzelecki, złotoryjski, Jelenia Góra oraz Legnica

2. Wałbrzych – powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki oraz Wałbrzych

3. Wrocław – powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski i Wrocław

4. Bydgoszcz – powiaty: bydgoski, inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, świecki,tucholski,żniński i Bydgoszcz

5. Toruń – powiaty: aleksandrowski, brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, lipnowski, radziejowski, rypiński, toruński, wąbrzeski, włocławski oraz Grudziądz, Toruń, Włocławek

6. Lublin – powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki, świdnicki i Lublin

Barbara Berecka – Lublin – tel. 601 938 590

7. Chełm – powiaty: bialskopodlaski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski, zamojski oraz Biała Podlaska, Chełm, Zamość

8. Zielona Góra – całe województwo lubuskie

9. Łódź – powiaty: łódzki wschodni oraz Łódź

 

10. Piotrków Trybunalski – powiaty: bełchatowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, rawski, skierniewicki, tomaszowski oraz Piotrków Trybunalski, Skierniewice

11. Sieradz – powiaty: kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski, zgierski

12. Chrzanów – powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski, wadowicki

13. Kraków

Adam Kasprzykowski; tel.   500 – 076 – 462

– powiaty: krakowski, miechowski, olkuski oraz Kraków

14. Nowy Sącz – powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki, nowotarski, tatrzański oraz Nowy Sącz

15. Tarnów – powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, proszowicki, tarnowski, wielicki oraz Tarnów

Marek Ciesielczyk – Tarnów / pow. dąbrowski, tel. 601 255 849

16. Płock – powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski oraz Płock

17. Radom – powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński oraz Radom

18. Siedlce – powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski oraz Ostrołęka i Siedlce

19. Warszawa I – powiaty: warszawski & Polonia

Antoni Gut – Bielany, tel.
Waldemar Jankowski – Bielany
Jan Szymański – Praga Płn. tel. 600-820-483
Roland Dubowski – Ursus
Maria Kondratowicz – Warszawa

20. Warszawa II – powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński

Paweł Połanecki – Warszawa II, tel. 601 258 789

21. Opole – województwo opolskie

22. Krosno – powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jarosławski, jasielski, krośnieński, lubaczowski, przemyski, przeworski, sanocki oraz Krosno i Przemyśl

23. Rzeszów – powiaty: dębicki, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, stalowowolski, strzyżowski, tarnobrzeski oraz Rzeszów i Tarnobrzeg

Ryszard Drzał – Rzeszów, tel. 782 –  870 –  960

24. Białystok

– powiat Sokołów; Antoni Cydzik; tel. 790 – 376 – 543

województwo podlaskie

25. Gdańsk – powiaty: gdański, kwidzyński, malborski, nowodworski, starogardzki, tczewski oraz Gdańsk i Sopot

26. Gdynia – powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, słupski, wejherowski oraz Gdynia i Słupsk

27. Bielsko-Biała – powiaty: bielski, cieszyński, pszczyński, żywiecki oraz Bielsko-Biała

28. Częstochowa – powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki, myszkowski oraz Częstochowa

29. Gliwice – powiaty: gliwicki, tarnogórski oraz Bytom, Gliwice, Zabrze

30. Rybnik – powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski i Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Żory

31. Katowice – powiaty: tyski oraz Chorzów, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy

32. Sosnowiec – powiaty: będziński, zawierciański oraz Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec

33. Kielce – województwo świętokrzyskie

34. Elbląg – powiaty: bartoszycki, braniewski, działdowski, elbląski, iławski, lidzbarski, nowomiejski, ostródzki oraz Elbląg

35. Olsztyn – powiaty: ełcki, giżycki, kętrzyński, mrągowski,nidzicki,olecko-gołdapski,olsztyński,piski,szczycieński i Olsztyn

36. Kalisz – powiaty: gostyński, jarociński, kaliski, kępiński, kościański, krotoszyński, leszczyński, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski, rawicki oraz Kalisz i Leszno

37. Konin – powiaty: gnieźnieński, kolski, koniński, słupecki, średzki, śremski, turecki, wrzesiński oraz Konin

38. Piła – powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, wolsztyński, złotowski

39. Poznań – powiaty: poznański oraz Poznań

40. Koszalin – powiaty: białogardzki, choszczeński, drawski, kołobrzeski, koszaliński, sławieński, szczecinecki, świdwiński, wałecki oraz Koszalin

41. Szczecin – powiaty: goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki oraz Szczecin i Świnoujście

Zbigniew Wesołowski – Szczecin, tel. 721 900 471
__________________________________________________________________________

Koordynatorzy OBURZONYCH za granicą:

– w Ameryce Północnej:

Tomasz Jaworowski

9. Jaworowski Tomasz

40-letni przedsiębiorca z Chicago / Nowego Jorku, koordynator OBURZONYCH w Ameryce Północnej
tel. + 312 656 5573
tjaworowski@yahoo.com