Nareszcie wolność mierzymy w podpisach a nie Krzyżami

Szanowne Panie i Panowie,

Stowarzyszenie OBURZENI formalnie wystąpiło z inicjatywą referendalną, akcja została poparta przez inne organizacje i osoby prywatne, ale zadanie jest olbrzymie i nasze siły mogą okazać się za małe.

Obecnie zwracam się do Was, do wszystkich osób podzielających pogląd, że p. Gronkiewicz nie powinna być nadal prezydentem naszego Miasta i jednocześnie uprzejmie proszę o wsparcie naszego działania.
Zwracam się do wszystkich osób mieszkających w Warszawie lub okolicy lub pracujących w Warszawie, proszę włączcie się w akcję zbiórki podpisów wyborców pod wnioskiem o odwołanie p. Hanny Gronkiewicz – Waltz z funkcji prezydenta Warszawy.

Od nikogo nie oczekuję wielodniowego zaangażowania. Proszę tylko o pobranie listy do zbierania podpisów ze strony www.oburzeni.pl lub innego miejsca i zebranie podpisów wśród swoich bliskich i znajomych a następnie przekazanie podpisanych list do sztabu lub o tel. 531 825 787 a sami je odbierzemy.

Obecnie żyjemy w czasach totalnego zakłamania, ludzie władzy kłamią w żywe oczy, rozkradają nasz narodowy majątek i nie odczuwają z tego powodu żadnego wstydu. Więcej, oni są przekonani, że są suwerenem a więc właścicielem …. jak to wyraziła uczestniczka kongresu sędziów. Jak powszechnie wiadomo, suweren może kłamać, kraść, wydawać niesprawiedliwe wyroki pozbawiające ludzi majątku i godności a nawet zabijać.

Rozkradanie majątku Warszawy przez zorganizowane grupy z udziałem ludzi zatrudnionych w sądach (włącznie z najwyższym), działające w porozumieniu z „demokratycznie wybraną” władzą samorządową i rządową jest faktem, którego już nikt nie neguje a reżimowe media codziennie tym tematem epatują widzów.

Odwołanie prezydent Warszawy p. Hanny Gronkiewicz – Waltz jest koniecznością i naszym obywatelskim obowiązkiem. Miejsce ludzi odpowiedzialnych za ten proceder jest na ławie oskarżonych a nie w sejmie, w sądzie czy urzędzie. Prezydent Warszawy jest osobą, która może dostarczyć prokuraturze wiele bardzo cennych informacji dotyczących procederu określonego jako dzika reprywatyzacja obejmującego swym zasięgiem wiele polskich miast.

Proszę Państwa, nadszedł czas PRAWDY. Zróbmy coś dobrego dla Polski, naszego Miasta, naszych rodzin a w końcu i dla siebie, i nie pozostawajmy jak to wiele razy bywało …. gadaczami, ludźmi którzy chcą dobrze. Przypomnę, że dobrymi chęciami to wybrukowane jest Piekło.

Do realizacji naszej inicjatywy referendalnej potrzebny jest każdy człowiek każdy, kto rozumie, o co chodzi. Dziś możemy doprowadzić do zmiany na lepsze używając naszych podpisów a nie zawsze tak było i nie zawsze tak musi być. Przypomnę słowa naszego wielkiego Rodaka, że wolność nie jest nam dana, wolność jest nam zadana, o którą trzeba upominać się codziennie.

Jesteśmy w momencie przełomowym, obecnie liczy się każdy podpis i liczy się każdy dzień. Pokażmy, że jesteśmy mądrzejsi, nie powtarzajmy błędów poprzednich epok, gdzie śpiewano, że „wolność Krzyżami się mierzy”.

Dziś wolność mierzymy ilością podpisów. Podpisów o referendum w sprawie odwołania p. Gronkiewicz a tak naprawdę podpisów przeciwko bezprawiu ludzi władzy, tj. polityków, urzędników, sędziów, prokuratorów, komorników, banków i korporacji oraz reżimowych mediów.