Pierwsze efekty naszego wniosku o referendum

Panie i Panowie, mamy pierwsze efekty wniosku o referendum złożonego przez stowarzyszenie OBURZENI.

Jest takie powiedzenie. Najpierw będą cię zamilczać, następnie lekceważyć, jeszcze później zwalczać i jeżeli to wytrzymasz to wygrasz.

Tak było z naszym wnioskiem. Wszyscy przed kamerami od dawna wyrażali oburzenie z powodu pozostawania p. Hanny Gronkiewicz-Waltz na urzędzie, ale nikt nie chciał złożyć wniosku o referendum.

Kiedy my go złożyliśmy, to przez pierwszy tydzień w mediach cisza a np. wniosek p. Guziała złożony dziś media „obrabiają już od chwili jego złożenia w Kancelarii Urzędu.

Po tygodniu media poinformowały o naszej inicjatywie jakby od niechcenia a pp. Spiewak i Guział w reżimowych mediach wyrazili sceptycyzm … co do celowości złożenia wniosku.

Po dwóch tygodniach p. Spiewak stwierdził, że my jesteśmy niewiarygodni, ponieważ on nas nie zna …… a eskimoska gazeta dla Polaków zaatakowała mnie osobiście, kłamiąc i naciągając fakty do swojej tezy.

Po miesiącu naszej konsekwentnej działalności i zbiórce podpisów pod wnioskiem p. Guział zdecydował się również na złożenie wniosku o referendum i zrobił to dziś, miesiąc po naszej inicjatywie.

Cóż mogę napisać? I bardzo dobrze, może liczyć z naszej strony na pełną współpracę a nawet wsparcie.

Naszym celem jest walka z bezprawiem ludzi władzy a proceder zorganizowany w Ratuszu jest klasycznym przykładem jak okrada się prawowitych właścicieli nieruchomości warszawskich. Jak okrada się Miasto. Jak niszczy się rodziny wyrzucając ich z domów w których mieszkali dziesiątki lat. Z kamienic z odzyskanych a raczej wyłudzonych od prawowitych właścicieli, których już raz komuniści pozbawili własności w 1945 roku.

Gang ratuszowy to kontynuacja komunistycznych praktyk w zmienionych warunkach politycznych. Te gangi złożone z niektórych urzędników, sędziów, prokuratorów i adwokatów oraz innych znajomych królika, to osoby zatrudnione przez długie lata w administracji państwowej a związane z komunistycznymi służbami.

W latach 90 rozkradali mienie państwowe, kiedy ten majątek się skurczył rzucili się na majątek polskich przedsiębiorców.

Oceniam, że do dziś zniszczyły one tysiące polskich firm, setki osób doprowadzając do samobójstw albo morderstw przez wielokrotnego samobójcę.

Pytam się, jak długo jeszcze my Polacy będziemy tolerować ten proceder? Gang ratuszowy to tylko element większej całości.

Zapraszam Panie i Panów do współpracy w dziele zwalczania bezprawia ludzi władzy tj. urzędników, polityków, sędziów, prokuratorów, komorników, reżimowych dziennikarzy, banków i korporacji działających z premedytacją na szkodę Polaków, na szkodę wszystkich obywateli III RP.

Zapraszam do kontaktu i na nasza stronę.