Polski biegun korupcji – cd

Kolejna afera na polskim biegunie korupcji – nowe ugrupowanie – OBURZENI – zawiadamiają prokuraturę

Małopolski przedstawiciel nowo powstałego ugrupowania o roboczej nazwie OBURZENI ( patrz: http://oburzeni.pl/nowe-ugrupowanie-na-polskiej-scenie-politycznej/ ), radny tarnowski Marek Ciesielczyk skierował do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w związku ze skandaliczną działalnością Tarnowskiego Klastera Przemysłowego (niedopełnieniem obowiązków i zmarnowaniem ok. 2 milionów zł).

Po aresztowaniu i oskarżeniu b. prezydenta miasta o korupcję (patrz: http://m.ciesielczyk.salon24.pl/537893,prezydent-tarnowa-aresztowany-przez-abw-podejrzany-o-korupcje ) – Tarnów określany jest mianem „polskiego bieguna korupcji).

Na wniosek dr. Ciesielczyka Prokuratura Rejonowa w Tarnowie wszczęła teraz śledztwo w sprawie z art. 231 § 1 kodeksu karnego (o przekroczenie przez funkcjonariuszy publicznych uprawnień lub niedopełnienie obowiązków i działanie na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3). Tarnowski Klaster Przemysłowy wydał ok. 2 mln zł na adaptację budynku dla inwestora, który pokazał mu następnie gest Kozakiewicza i budynek stoi pusty – patrz wywiad telewizyjny z Ciesielczykiem:

lub http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/7162,marek-ciesielczyk-tarnowski-klaster-przemyslowy.html

Przy tej okazji, na sesji Rady Miejskiej w Tarnowie swoją wypowiedzią skompromitowała się nowa (wybrana w konkursie!) prezes w/w Tarnowskiego Klastera Przemysłowego.

„Jestem żoną, matką i pasjonatką sportów ekstremalnych”
– tyle powiedziała o sobie nowa prezes, zarabiająca 12 tys. zł miesięcznie, gdy radny Ciesielczyk poprosił ją, by się przedstawiła – patrz relacja filmowa:

– czas: 40 min. 11 sek. do 41 min. 20 sek. – skandaliczna odpowiedź nowej pani prezes oraz 6 godz. 13 min. 50 sek. do 6 godz. 22 min. 36 sek. – komentarz radnego Ciesielczyka.

Przyłącz się do nowego ugrupowania i buduj faktycznie ODDOLNIE (w pełni autonomiczne!) struktury w swoim powiecie / gminie – wystartujemy w przyszłym roku pod wspólnym szyldem w całej Polsce w wyborach do sejmików:

tel. 601 255 849   antypartia@oburzeni.info