Radni PiS za maksymalnym wynagrodzeniem dla fatalnego prezydenta miasta z PO!

Apel stowarzyszenia OBURZENI w Tarnowie do Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego oraz Przewodniczącej Rady Regionalnej PiS w Małopolsce

W dniu 11 grudnia 2014 na sesji Rady Miejskiej w Tarnowie wszyscy radni PiS, (a mają w tej radzie większość), zagłosowali za przyznaniem maksymalnego wynagrodzenia dla prezydenta Tarnowa Romana Ciepieli (PO), mimo, iż kilka dni wcześniej zapowiadali oficjalnie w mediach, że będzie to niższe wynagrodzenie.

Tym samym polityk PO, który już w przeszłości sprawował urząd Prezydenta Tarnowa i nie sprawdził się na tym stanowisku – patrz np.:

oraz urząd Wicemarszałka Województwa Małopolskiego i także tutaj był źle oceniany – patrz np.:

– będzie zarabiał tyle samo, co prezydenci największych polskich miast – Warszawy, Krakowa, Łodzi, choć Tarnów liczy tylko ok. 100 tysięczy mieszkańców. Dodać należy, iż z tymi negatywnymi ocenami Ciepieli jako prezydenta i wicemarszałka zgadzali się w pełni wszyscy lokalni politycy PiS (zwłaszcza w czasie kampanii wyborczej)!

Jako ugrupowanie, które bardzo aktywnie popierało w drugiej turze wyborów kandydata PiS na prezydenta Tarnowa, apelujemy do Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego oraz Pani Przewodniczącej Beaty Szydło o przedyskutowanie tego problemu z lokalnymi liderami PiS, zmianę decyzji radnych PiS w tej sprawie oraz ujawnienie nazwisk inicjatorów zmiany postawy radnych PiS wobec uchwały dotyczącej wysokości wynagrodzenia prezydenta Romana Ciepieli.

Łączę wyrazy najgłębszego szacunku
– w imieniu stowarzyszenia OBURZENI w Tarnowie
dr Marek Ciesielczyk

patrz film niżej: