Razem przeciwko bezprawiu sędziego

Postanowienie SA 1

Po raz kolejny potwierdziło się moje przekonanie i twierdzenie, że zorganizowane społeczeństwo świadome swych praw i celów, swoją postawą może skutecznie bronić osoby i rodziny przed niszczącym działaniem okrągłostołowego systemu III RP.
Dotychczas, przez wiele lat to ja pomagałem innym w tej nierównej konfrontacji a ostatnio to ja potrzebowałem wsparcia i je otrzymałem. W mojej sprawie interweniowało kilkanaście osób, którym tą drogą dziękuję. Jestem Waszym dłużnikiem.
Oczywiście nigdy nie miałem wątpliwości, że w tej sprawie mam rację i że Sąd mi ją przyzna – problem dotyczył czasu. Rozpoznanie mojego Zażalenia za pół roku nie miałoby wielkiego sensu dlatego że do tego czasu bym zbankrutował.
To zainteresowanie na szczęście sprawiło, że Sąd Apelacyjny przyspieszył termin rozpoznania mojego Zażalenia na Postanowienie wydane przez sędziego Jakuba Janickiego z XXVI Wydział Sądu Okręgowego w Warszawie. Ten pan swoim świadomym lub bezmyślnym działaniem, w sposób skandaliczny próbował zniszczyć moją firmę a tym samym zniszczyć dorobek całego dość długiego mojego życia.
Dziękuję wszystkim którzy odpowiedzieli na moja prośbę. Dla pozostałych niech to będzie nauka, doświadczenie, że warto pomagać, że warto być przyzwoitym.