Układ zamknięty czyli gangi „bandy czworga” w działaniu.

Układ zamknięty czyli gangi „bandy czworga” w działaniu.
Każdy, kto obejrzał film „Układ zamknięty” łatwo dostrzegł, że akcja filmu dzieje się pod rządami kolejno SLD, PSL, PiS i PO a fabuła filmu oparta jest na faktach. Osoby prześladowców jak i prześladowanych są realne i …. jeszcze żyją.
III RP to twór państwowy zaprojektowany przez Kiszczaka i jego tajnych współpracowników z niewielkim udziałem tzw. pożytecznych idiotów.
Dziś wiemy, że film ukazuje rzeczywistość III RP, ale jest to czubek góry lodowej. Z setek afer finansowych, gospodarczych czy politycznych nie została rozliczona żadna, a zamieszani w nie są zwykli naciągacze, banksterzy i grandziarze, ale przede wszystkim osoby pełniące najwyższe funkcje państwowe.
Wszystkie te osoby mimo różnej przynależności partyjnej łączy jedno, przynależność do „wspólnoty rozbójniczej” narzuconej nam przez soviety w porozumieniu z USA i GB. To już trzecie pokolenie.
Układ zamknięty, to nie tylko tytuł filmu, to określenie rzeczywistości III RP. Ten układ skutecznie zamyka drogę awansu ludziom zdolnym poprzez podtrzymywanie tzw. korporacji. Nikt nie może wykonywać zawodu … bez zezwolenia ludzi, którzy bronią swojego monopolu.
Ten układ zamyka drogę awansu dla każdego niezależnie myślącego człowieka. Ktoś, taki nie dość że jest grabiony przez zusy i podatki a nasze demonstracje są rozbijane przez tzw. chuliganów ochranianych przez policję, to jeszcze dodatkowo poprzez budżet państwa dotujemy konkurencję polityczna skupioną w gangach bandy czworga.
Układ zamknięty domyka się coraz szczelniej, finansuje z naszych podatków swoich działaczy, i ich akcje polityczne. To oni z budżetu państwa opłacają swoje wyjazdy w teren i za granicę, swoje kolacje i rauty. Oni z naszych pieniędzy organizują przyjazd z prowincji, tysięcy ludzi pozbawionych środków do życia, aby demonstrowali w obronie wolności i demokracji. W obronie wolności i demokracji pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego, który gardził wolnością, który kazał więzić i zabijać tych, co domagali się wolności. Cynizm tych ludzi nie zna granic.
Układ zamknięty nie daje okupowanej ludności żadnej szansy. Fałszuje wybory i nie dopuszcza zmiany ordynacji wyborczej na JOW, która zabezpieczałaby przed tym procederem. Nie pozwala na referendum, odrzucając nawet milion podpisów pod wnioskiem. Terroryzuje ludność bezprawiem i poczuciem bezkarności polityków, urzędników, sędziów, prokuratorów, reżimowych dziennikarzy, banków i korporacji.
Układ zamknięty domyka się, ale również zabezpiecza przed jego destabilizacją. Gangi bandy czworga przed rokiem przyjęły ustawę zezwalającą na interwencję obcych sił porządkowych na terenie III RP. Ci gangsterzy zgodzili się „demokratycznie” na tzw. bratnią pomoc.
Pytam się wszystkich czytających ten tekst i każdego osobno, czy wg Was, wg Ciebie tak musi być? Czy musimy się zgadzać na to bezprawie?
Ja się nie zgadzam i proszę Was, odrzućmy ten zgniły magdalenowy układ zamknięty – zaprojektowany przez Kiszczaka z TW, z udziałem pożytecznych idiotów.
Bądźmy Polakami.