Wspólnie przeciwko bezprawiu ludzi władzy

Kongres Zjednoczeniowy środowisk oburzonych na bezprawie, jaki odbył się w Warszawie pokazał wyraźnie, kto chce realnie zwalczać bezprawie ludzi władzy tj. polityków, urzędników, sędziów, komorników, prokuratorów, reżimowych dziennikarzy, banków i korporacji i ich poczucie bezkarności a kto tylko udaje, że coś robi.

W zasadzie niezrozumiałym jest takie zachowanie. Jak można chcieć zwalczać bezprawie a jednocześnie nie chcieć współdziałać z innymi, którzy chcą tego samego.

Przecież nie jest tajemnicą, że oni, Ci niszczyciele Polaków boją się tylko jednego. Oni boją się tylko jawność, oni boją się nagłośnienia ich procederu i to jest nasza jedyna skuteczna broń przeciwko bezprawiu. Ale będzie ona naprawdę skuteczna, kiedy nasz ruch będzie masowy, kiedy informacja o ich procederach będzie docierała do dużej liczby odbiorców. To zapewnić może tylko masowy ruch sprzeciwu wobec bezprawia ludzi władzy.

W tej sprawie może być tylko jedno wytłumaczenie. Część z tych osób działa po prostu na zlecenie. Jedni dla zlecenie PO a inni dla PiS. Ich zadaniem jest, nie dopuszczenie do realnej współpracy osób i środowisk krzywdzonych, przez ten okrągłostołowy system mafijny.

Jak większość pamięta Jarosław Kaczyński w swoim wykładzie wygłoszonym w Fundacji Batorego w dn. 14 lutego 2005 r. wyraźnie wskazywał na to „niebezpieczeństwo”. Lider Prawa i Sprawiedliwości podkreślił wtedy na koniec swego wykładu, że „w obecnej sytuacji społecznej i ekonomicznej nie da się dokonać rewolucji, ale nie można dopuścić do tego, by grupa wykluczonych czy tych, którzy obawiają się zmian powiększyła się. Jeżeli taka wielka grupa spotkałaby się przy urnach, to mielibyśmy rządy partii radykalnych i populistycznych. Dlatego droga przed nami jest trudna.”

Od tego czasu nic się nie zmieniło. Z jednej strony mamy pasożytnicze partie pilnujące, aby nic się nie mogło zmienić, co pozbawiałoby ich dochodów z naszych podatków a z drugiej grabione społeczeństwo.
Pozostaje jeszcze jakaś część tzw. działaczy a raczej krzykaczy nierozumiejących, o co chodzi. Oni dla odmiany bezinteresownie zwalczają każdą inicjatywę integracyjną. To są ludzie strachliwi, oni boją się, że w takim „tłumie”, nikt poważnie nie potraktuje ich wynurzeń i co gorsze nawet we własnych oczach już nie będą wielkimi liderami czy wodzami. To są oczywiście ludzie chorzy i jako takich należy zostawić w spokoju. W sumie oni nie są groźni.

Całe szczęście, że większość naszej społeczności, to jednak ludzie uczciwi i chcący pomagać sobie i innym. Te osoby przybyły na Kongres, choć nie wszystkie. Część osób nie mogła dotrzeć, ponieważ w ostatniej chwili ktoś związany z ważnym i krzykliwym lokalnym działaczem odmówił wyjazdu obiecanego Busa. Innych zdołał przekonać pewien jegomość powołując się na mnie, że wyjazd do Warszawy nie jest konieczny, bo już jest wszystko domówione i teraz tylko działać.

Wyrażam przekonanie, że kolejne spotkanie zaplanowane w październiku odbędzie się już w innej atmosferze i stanie się ono prawdziwym początkiem zjednoczenia i współdziałania ludzi krzywdzonych przez okrągłostołowy system bezprawia. Mam nadzieję, że staniemy się „zmorą” dla takich polityków jak lider Prawa i Sprawiedliwości, który przed nami ostrzegał już 2005 r.

Jedna myśl nt. „Wspólnie przeciwko bezprawiu ludzi władzy

 1. Jerzy Nowakowski

  Witam serdecznie,
  POLKO / POLAKU,
  Zapraszam Cię do aktywnej współpracy w grupie OŚWIECONE Średniolatki 30+40+50+60+ (POLSKA). Zobacz więcej na:
  https://web.facebook.com/groups/647832585390630

  Uparcie stań na gruncie obrony Art. 4. Konstytucji RP choćby się to niektórym bardzo nie podobało. Niezależnie od tego, czy działasz na przykład w Solidarności Walczącej, PIWONII, nowotworzonej Antypatii i inn., w których zawiedzionych Ruchem K’15, z różnych powodów, jest sporo osób. Jeżeli możesz zorganizować na swoim terenie zespół rzetelnych i mobilnych ludzi chętnych do wykonania ciężkiej przedwyborczej pracy

  to oznacz w komentarzu do załączonej na stronie mapy skąd jesteś……. ja nr 13…. A Ty……..?

  Zgłoś swoją chęć aktywnej współpracy w terenie. Zamieścimy Twoją osobę w sporządzonym zestawieniu EXEL dla 50 okręgów, jako członka grupy lub sympatyka/działacza/bądź aktywistę.

  W poście niniejszym proponujemy, by potencjał zdeklarowanych ponad 3500 członków tej grupy oraz rodziny ponad 1500 osób sympatyków z zagranicy rzucić konstruktywnie na szalę walczących o mandaty już w nadchodzących wyborach samorządowych 2018r., powołując w tym celu z udziałem wielu stowarzyszeń i ugrupowań wolnościowo-patriotycznych, w tym sympatyków nowotworzonej Antyparti we wszystkich gminach w Polsce – o d r ę b n e – Gminne Komitety Wyborcze Wyborców zarejestrowane pod logo KUŹNICA danej gminy/miasta, by następnie. w wyborach parlamentarnych wystartować pod wspólnym, ogólnokrajowm logo FEDERACJA OBYWATELSKICH RUCHÓW „KUŹNICA POLSKA’.
  Bo tylko razem, pod jedną MARKĄ, i ramie w ramię z Ruchem K’15, możemy zdobyć znaczącą siłę a nawet większość Sejmową w wyborach parlamentarnych 2019 r.
  Zachęcam Cię do aktywnego działania i kompletowania zespołu osób, którym chciało by się chcieć działać na rzecz zmian systemowych w naszym kraju.
  Zaproponuj w mailu dogodny termin spotkanie dla omówienia szczegółów.
  A póki co, otwórz na stronie grupy OŚWIECONE Średniolatki 30+40+50+60+ (POLSKA) kolejne linki w „PRZYPIĘTY POST”…czytaj dalej – oraz spokojnie i uważnie poczytaj „od dechy do dechy” 8 filarów Konfederacji na Rzecz Reform Ustrojowych i treść pozostałych wpisów i obejrzyj filmiki. W prawej kolumnie na stronie OŚWIECONE Średniolatki zobacz : OSTATNIE ZDJĘCIA W GRUPIE, w tym loga: Kuźnica ostrołęcka, Kuźnica wrocławska. Kuźnica lubelska ….i inne..
  Polecam również filmiki dotyczące kryptowaluty DASCOIN zamieszczone na moim profilu bowiem, zakładamy, że między innymi sprawa utworzenia pod ową MARKĄ „banku kryptowaluty DASCOIN” dla gromadzenia środków na potrzeby sfinansowania wielu plakatów i banerów przedwyborczych a także kosztów działalności naszego ruchu będzie jednym z warunków umożliwiających osiągniecie dobrego wyniku wyborczego.

  Zalecam wklejać ten post na osi czasu swoich oświeconych znajomych i osobiście zapraszać ich do działania.

  Pozdrawiam
  Jerzy Nowakowski
  adres nowakowski@dom-e.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.