Zgłoś kandydata do sejmiku z listy środowisk pozaparlamentarnych.

23 i 24 września w Poznaniu i Łodzi odbyły się kolejne sejmiki wojewódzkie środowisk pozaparlamentarnych, zainicjowane przez stowarzyszenie OBURZENI – relacja filmowa patrz tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=XUsmOEbaQKU

OBURZENI proponują tworzenie w całej Polsce, w ponad 80 okręgach wyborczych wspólnych list w wyborach do sejmików wojewódzkich, a w następnym roku do parlamentu.

W sumie należy wystawić ponad 1000 kandydatów. W związku z tym OBURZENI kierują apel do wszystkich środowisk pozaparlamentarnych:

Zgłoś swego kandydata do sejmiku wojewódzkiego w Twoim okręgu wyborczym lub zgłoś się sam, jeśli uważasz, iż byłbyś dobrym radnym wojewódzkim, kandydując ze wspólnej listy środowisk pozaparlamentarnych.

Zobacz nasze propozycje programowe oraz obszar, jaki obejmuje Twój okręg wyborczy – tutaj:

http://oburzeni.pl/wybory-samorzadowe/

Prześlij dane kandydata na adres:    antypartia@oburzeni.pl

tel. 601 255 849

  1. Imię, nazwisko, wiek kandydata
  2. Miejscowość, w której mieszka oraz okręg wyborczy
  3. Zdjęcie w JPG
  4. Wykształcenie, zawód wykonywany
  5. Dotychczasowe osiągnięcia zawodowe i społeczne kandydata
  6. Co i w jaki sposób chciałby kandydat zrobić dla swego regionu
  7. Numer telefonu i adres mailowy kandydata

Inicjatorem powstania wspólnej listy wyborczej środowisk pozaparlamentarnych jest stowarzyszenie OBURZENI – www.oburzeni.pl

Jeśli ten samorządowy projekt zakończy się sukcesem, stworzymy podobną alternatywną listę wyborczą środowisk pozaparlamentarnych w wyborach do Sejmu. Nasi kandydaci z najlepszymi wynikami w nadchodzących wyborach samorządowych będę tworzyć czołówkę list w wyborach parlamentarnych.