Zgromadzenie publiczne – Oburzeni na bezprawie

ZGROMADZENIE PUBLICZNE – Oburzeni na bezprawie.

Kongres sędziów jest zwołany wbrew możliwościom prawnym, sędzia ma być niezawisły a członek organizacji tą przypadłość traci.

Odpowiadając na tą prowokację stowarzyszeń sędziowskich, jaką jest próba zorganizowania kongresu sędziów w obronie swoich przywilejów, zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli a w szczególności do liderów stowarzyszeń i środowisk walczących z bezprawiem ludzi władzy o jak najszybszą deklarację udziału w demonstracji w dniu 3 września (sobota).

Zachęcam korzystajmy z naszych praw. Oni będą obradować w sali im. Stefana Starzyńskiego na IV p. Pałacu Kultury i Nauki a my przywitamy ich przed wejściem do PKiN od strony Metra i ul Marszałkowskiej.

Nasze zgromadzenie rozpocznie się o godz. 8 00 i trwać będzie do 15 00.

Miejsce zgromadzenia: Plac Defilad w Warszawie, część schodów Pałacu Kultury i Nauki i przylegający do nich teren przed wejściem do PKiN, od strony ul Marszałkowskiej na całej szerokości schodów.

Celem naszego Zgromadzenia, naszej demonstracji jest wyrażenie protestu przeciwko bezprawiu, przeciwko niszczeniu obywateli przez instytucje państwowe. Przeciwko niszczeniu Polaków przez ludzi władzy, tj. polityków, urzędników, sędziów, prokuratorów, komorników, reżimowych dziennikarzy, banki i korporacje.

Zapraszam wszystkich i każdego, zapraszam do udziału w demonstracji. Organizacje i środowiska zapraszam do współorganizowania demonstracji. Zachęcam do przesyłania na adres oburzeni1@gmail.com swoich deklaracji współorganizowania i propozycji do programu demonstracji oraz propozycji do dalszej współpracy naszych środowisk.

Zapraszam na nasza stronę www.oburzeni.pl    Mój nr tel. 531 825 787

Antoni Gut